صفحهٔ اصلی

از دایرة المعارف تخصصی حسابداری
پرش به: ناوبری, جستجو
اتاق تخصصی حسابداران
دایرةالمعارف تخصصی حسابداری آموزشگاه مجازی حسابداران تازه های حسابداری دانلود سنتر تخصصی حسابداری تالار گفتگوی تخصصی حسابداری


به صفحه دایره المعارف تخصصی حسابداری خوش آمدید!
این مکان ، محیطی است تخصصی در باب جمع آوری لغات، اصطلاحات، مقالات و متون تخصصی حسابداری که امید است به بزرگترین محتوای طبقه بندی شده حسابداری تبدیل شود. در این ویکی، علاوه بر طبقه بندی بر اساس زبان انگلیسی و فارسی، محتوای مقالات نیز طبقه بندی خواهد شد.

شما می‌توانید صفحات این تارنما را مطابق دانش فنی و سلیقه خود تصحیح و بروزآوری نموده و یا در آن صفحات جدید ایجاد نمایید.

تعداد مقاله‌های طبقه‌بندی شده این دانشنامه ۹٬۳۱۵ عدد می‌باشد.


قابل توجه کاربران

Users.png

برای مطالعه و دیدن مطالب و مقالات موجود در ویکی نیازی به عضویت ندارید.


در صورتی که تمایل دارید به ما در گسترش دایره المعارف تخصصی حسابداری یاری رسانید، لطفاً از طریق ایمیل زیر درخواست عضویت خود را برای ما ارسال نمایید. عضویت در این بخش از عضویت سایت و انجمن مجزاست.

همچنین میتوانید از این طریق، مقالات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.


Wikiemail.jpg

اطلاعیه‌های دایره المعارف تخصصی حسابداری

Acc-wiki.png

راه اندازی بخش مقالات درخواستی
بخش مقالات درخواستی با هدف جمع آوری و متمرکز نمودن مقالات راه اندازی شد. از این پس میتوانید مقالات درخواستی خود را در این صفحه عنوان نمایید و همچنین لیست آخرین مقالات را در این صفحه مشاهده نمایید.


اتاق تخصصی حسابداران
دایره المعارف تخصصی به عنوان یکی از بخش های اتاق تخصصی حسابداری شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه به دنبال ایجاد فضایی برای برطرف کردن تمام نیازهای تخصصی حسابداران در محیط مجازی میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به http://www.accroom.com مراجعه نمایید.


Accroom.png


سامانه مدیریت محتوا

دایره المعارف تخصصی حسابداری ACC-Wiki.com
زبان مورد استفاده

این دایره المعارف بر اساس زبان فارسی و انگلیسی طبقه بندی شده است. به صورتی که تمام مقالات، و کلمات بر اساس هر دو زیان لینک دهی شده میباشد.

Fars.jpg
رده:فارسی

رده:ارده:برده:پرده:ترده:ثرده:جرده:چرده:حرده:خرده:درده:ذرده:ررده:زرده:ژرده:سرده:شرده:صرده:ضرده:طرده:ظرده:عرده:غرده:فرده:قرده:کرده:گرده:لرده:مرده:نرده:ورده:هرده:ی


Eng.jpg
رده:انگلیسی

رده:Aرده:Bرده:Cرده:Dرده:Eرده:Fرده:Gرده:Hرده:Iرده:Jرده:Kرده:Lرده:Mرده:Nرده:Oرده:Pرده:Qرده:Rرده:Sرده:Tرده:Uرده:Vرده:Wرده:Xرده:Yرده:Z


محتوا
Mohtava.gif

مقالات موجود در این دایراه المعارف، علاوه بر زبان، بر اساس محتوا نیز طبقه بندی شده است
رده:محتوا

رده:حسابداری
رده:استانداردهای حسابداریرده:استانداردهای حسابرسیرده:حسابداری مالیرده:حسابداری مالیاتیرده:حسابداری مالیات بر ارزش افزودهرده:حسابداری صنعتیرده:حسابداری مدیریترده:حسابرسیرده:مدیریت مالیرده:نرم افزارهای مالیرده:قوانین مرتبطرده:موارد خاص در حسابداریرده:سایر موارد مالی

رده:متفرقه
رده:اقتصادرده:مدیریترده:بورسرده:بانکداریرده:اوراق بهاداررده:سازمانها،نهادها،مجامعرده:سایر


آخرین صفحات ایجاد شده

آخرین مقالات اضافه شده توسط کاربران عضو دایره المعارف تخصصی حسابداری

لیست مقالات:برگرفته از «http://www.accwiki.com/wiki/index.php?title=%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%D9%94_%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C&oldid=19070»
ابزارهای شخصی

گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
منو اصلی
طبقه بندی بر اساس
جعبه‌ابزار
پیوندها